Foto make-up

Ve spolupráci s fotografem (Karel Ille, Ki-Vi Studio) Vám nabízíme focení portrétních fotografií Vás, Vašich blízkých, jednotlivců i skupin. Fotografování se může uskutečnit jak ve vámi vybraných interiérech či exteriérech, tak i ve studiu.

Pro pěkné fotografie je důležitý kvalitní foto make-up. Foto make-up není jako běžné líčení, má svá specifika, zákonitosti a odlišnosti. Jako profesionální vizážistka s praxí s líčením pro fotografování Vás dokáži na focení připravit tak, že budete vypadat úžasně. Navíc používám profesionální make-up s široku škálou barev. Dlouholeté zkušenosti mi pomáhají při zakrývání různých nedokonalostí pleti. Některé nedokonalosti je lépe zakrýt make-upem jiné zaretušuvat až později v počítači. Vím, jaké barvy a techniky použít pro zvýraznění a vylepšení Vašich rysů. V neposlední řadě Vám mohu ohodnotit garderobu pro fotografování a poradit jak odvážně či kreativně byste měla vypadat.

Samozřejmostí je úprava a retuš vybraných fotografií v počítači - úprava expozice, barevného vyvážení, ostrosti, uprava pozadí a samozřejmě také retuš různých nedokonalostí, ať již pleti či oblečení nebo rekvizit.

Pokud uvažujete o dráze modelky či modela, můžeme Vám nafotit fotobook.

Foto make-up

Líčení jedné osoby:

400,- Kč