Lifting obličeje - radiofrekvence

Lifting obličeje

Je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestézie. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Radiofrekvenční hlavice slouží k odstranění a vyhlazení vrásek a vypnutí pokožky. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2 - 6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Po cyklu ošetřeních RF se aktivuje nová produkce kolagenu, zlepšuje se mikrocirkulace, obnovuje se správná funkčnost krevního a lymfatického systému. Vrásky se tím pádem vyplní a vypnou.

Po odlíčení a tonizaci pokožky se mohou pro podporu výsledků aplikovat různá séra např. anti-aging, kolagenové nebo s čistou kyselinou hyaluronovou. Poté je provedeno radiofrekvenční ošetření pomocí speciální hlavice.

Počet potřebných ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích. Všeobecně se však doporučují 4-6 ošetření, přičemž mezi ošetřeními by měla být pauza 7 dní. Následná udržovací ošetření umožňují zachování dosažených výsledků.

Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek a zmírněním projevů ochablé pleti. Efektu vypnutí je dosahováno postupně přibližně po jednom měsíci od realizace ošetření, výsledky jsou znatelné po dobu přibližně dvou let. Po podstoupení ošetření tohoto typu může být pokožka lehce začervenalá. Začervenání samovolně zmizí po krátké době.

Kontraindikace:

  • těhotenství a laktace
  • vážná srdeční onemocnění
  • poruchy srážlivosti krve
  • nemoci pojivové tkáně
  • rakovina
  • nedávné kolagenové výplně
  • osoby s kovovými implantáty v těleLifting obličeje - radiofrekvence

Liftingové ošetření

500,- Kč / 40 min.

Liftingové ošetření + barvení obočí

550,- Kč / 40 min.

Liftingové ošetření + barvení obočí a řas

600,- Kč / 40 min.